BİZ KİMİZ?

YK Holding olarak 1996’dan bugüne birçok işletmeye sunduğumuz OUTSOURCING hizmetleriyle sektörde güçlü, güvenilir ve bilinen bir markayız.

1986’da rotamızı geleceğe çevirerek yola çıktık. Vizyonerlik rüzgarını ardımıza alarak önümüze çıkan dev engelleri birlikte aştık. Bugün USS, USS Lojistik, JobCount, Kigdaş, MyTedarik, ByPet Petrol’den oluşan yıldızlar kadromuzla her ihtiyacı karşılayacak kadar hızlı, global şirketlerle yarışacak kadar güçlüyüz. Grup şirketlerimizle birlikte ahenkle çalışıyoruz. İş dünyasının en kaygan zeminlerinde bile en sağlam çözümleri üretiyoruz.

7 Bölge müdürlüğü, 36 ilde tam donanımlı 2.500’ü aşkın çalışan, 75 kişilik uzman ve 25 kişilik yönetici kadromuzla uyum içinde çalışıyor, her ihtiyacı karşılıyor ve yönetiyoruz.

YK Holding çatısı altında verdiğimiz tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek, firmaların ihtiyacı olan hizmet sorunlarını çözmeye yönelik bilgi ve otomasyon sistemlerini kurmak.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak kadar esnek, küresel firmalarla rekabet edebilecek kadar güçlü, müşteri sadakati ve gizlilik ilkesine sadık bir firma olmak.